8929 2929

Energi Viborg A/S
Industrivej 15
8800 Viborg

Kundeservice 8929 2923 kundeservice@energiviborg.dk
Restanceafdeling 8929 2920 kundeservice@energiviborg.dk
Omstilling/moderselskab 8929 2929 energi@energiviborg.dk
Elhandel 8929 2936 elhandel@energiviborg.dk
Gadelys 8929 2921 gadelys@energiviborg.dk
Spildevand 8929 2800 spildevand@energiviborg.dk
Energirådgivning 8929 2951 mhp@energiviborg.dk
Viborg Kraftvarme 8929 2990 kraftvarme@energiviborg.dk

 

Åbningstid for telefonisk henvendelse

  Kundeservice Tekniske afdelinger
Mandag-torsdag: 08.00-16.00 08.00-15.30
Fredag: 08.00-14.00 08.00-12.00
     

Åbningstid for personlig henvendelse

  Kundeservice Tekniske afdelinger
Mandag-torsdag: 07.30-16.00 07.30-15.30
Fredag: 07.30-14.00 07.30-12.00
     

Henvendelse om driftsforstyrrelser uden for kontorets åbningstider

Telefonvagten: 8929 2929  
     

Lukkedage

   
Uge 29 (fra den 16. til den 20. juli 2018)    
     

Ingen kassefunktion

Det er ikke muligt at betale fakturaer hos Energi Viborg.
 
Vis på kort
keyboard_arrow_up