8929 2929

Energi Viborg A/S
Industrivej 15
8800 Viborg

Kundeservice 8929 2923 kundeservice@energiviborg.dk
Restanceafdeling 8929 2920 kundeservice@energiviborg.dk
Omstilling/moderselskab 8929 2929 energi@energiviborg.dk
Elhandel 8929 2936 elhandel@energiviborg.dk
Gadelys 8929 2921 gadelys@energiviborg.dk
Spildevand 8929 2800 spildevand@energiviborg.dk
Viborg Kraftvarme 8929 2990 kraftvarme@energiviborg.dk

 

Åbningstider for personlig og telefonisk henvendelse

Mandag-torsdag: 08.00-16.00
Fredag: 08.00-14.00
   

Henvendelse om driftsforstyrrelser uden for kontorets åbningstider

Telefonvagten: 8929 2929
   

Ingen kassefunktion

Det er ikke muligt at betale fakturaer hos Energi Viborg.
 
Vis på kort
keyboard_arrow_up